MISCELLANEOUS / Rugs / Karachop 6706005
nr 670 6005
Karachop
antique, Kazak, 165x227, even wear, folding wear, black pile corroded, minor repairs.
Antik, Kazak, 165x227
Condition: jämnt slitage, trampveck, svarta garnet korroderat, mindre lagningar
40000
SEK 85000
Monday November 29 2010
at 16:01:01
29/11 13:28:03
29/11 16:01:10
50.000 kr
- Thema-auction
Nov 29
Orientaliska Mattor
Dekorativa och antika orientaliska mattor.
Read more about Orientaliska Mattor