MISCELLANEOUS / Rugs / Karachop 6706005

nr 670 6005

Karachop

antique, Kazak, 165x227, even wear, folding wear, black pile corroded, minor repairs.

Antik, Kazak, 165x227

Condition: jämnt slitage, trampveck, svarta garnet korroderat, mindre lagningar

40000

SEK 85000

Monday November 29 2010
at 16:01:01

29/11 13:28:03 1      Vinnande bud
29/11 16:01:10 2      50.000 kr

  • Thema-auction
  • Nov 29

Orientaliska Mattor

Dekorativa och antika orientaliska mattor.

Read more about Orientaliska Mattor